Milí priatelia!

detský tábor je už pred dverami. Tešíme sa zo všetkých, ktorí sa na tábor prihlásili, taktiež sme vďační za všetkých spolupracovníkov a podporovateľov tábora.

Informácie k táboru

Kedy a kde

Tábor prebieha od 18. do 22. júla s oficiálnym programom vždy od 8. do 15,00 hod. so začiatkom i koncom v areáli ev. kostola a ev. fary v Liptovskom Jáne. Deti môžu prichádzať od 7:30 do 8:00. Po deti môžete prichádzať od 15:00 do 16:00. V prípade, že potrebujete prísť v inom čase, prosíme, aby ste nám to dali vedieť. V prípade, že po skončení môžu ísť deti samé domov, je potrebný k tomu písomný súhlas.

Hygienické predpisy

Dôrazne budeme dbať na umývanie rúk a osobnú hygienu počas celého dňa. Hygienické zariadenia sú vybavené tekutým mydlom a papierovými utierkami.

Pokiaľ bude mať dieťa v niektorý deň príznaky akútneho respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie), je dieťa povinné zostať v domácej izolácii.

Program sme upravili tak, aby deti trávili čo najviac času na čerstvom vzduchu.

Strava

Strava je zabezpečená: desiata, obed a olovrant, pitný režim. Desiatu a olovrant pripravuje u nás, na obedy budeme chodiť do Villy Victorie.

Čo treba

Pri príchode v prvý deň je potrebné vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov, vyhlásenie o bezinfekčnosti. Dokumenty si môžete pripraviť aj vopred. Na vyhlásení o bezinfekčnosti je potrebné mať dátum nástupu do tábora.

Treba tiež fotokópiu preukazu poistenca, športové oblečenie do slnečného aj daždivého počasia, obuv na hry a do prírody, prezuvky, pokrývku hlavy, pršiplášť alebo dáždnik.

Prosíme Vás, aby deti nenosili do tábora drahé veci. Ak si ich prinesú, robia tak na vlastnú zodpovednosť. Zvážte aj mobilné telefóny – je možné kontaktovať nás kedykoľvek prostredníctvom doleuvedeného čísla. Ak práve nedvíhame kvôli prebiehajúcim aktivitám, môžete napísať SMS.

Prosba

Vo štvrtok popoludní plánujeme výlet do Žiaru, kde plánujeme navštíviť Medvediu štôlňu. Pokiaľ ste ochotní nám pomôcť s dopravou autom, dajte nám to vedieť.

Potešíme sa tiež príspevkom k občerstveniu (bábovka, koláč, ovocie, sladkosti na odmeny a pod.).
V piatok o 14:30 chceme tábor ukončiť službami Božími v ev. kostole v Liptovskom Jáne, na ktorých budeme prezentovať našu prácu na tábore, piesne a bude vyhodnotený tábor. Srdečne pozývame k účasti aj Vás.

Kontakt

Cirkevný zbor ECAV na Slovensku Liptovský Ján, Starojánska ulica 127/43, 032 03 Liptovský Ján
Tel. č. 0918 828 334 (Peter Taját), 0908 364 656 (Daniela Tajátová)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *