Preskočiť na obsah

Milí bratia a milé sestry!

Sme nesmierne vďační Pánu Bohu, že Vám môžeme oznámiť radostnú správu. Od nedele 10. mája 2020 sa opäť otvoria dvere nášho chrámu pre služby Božie. A tak Vás opäť srdečne pozývame na služby Božie v nedeľu v obvyklom čase o 9,00 hod. v Liptovskom Jáne. Stredtýždňové služby Božie vo štvrtok ani nešporné služby Božie v nedeľu vo filiálkach sa zatiaľ konať nebudú. Z filiálok sa veriaci na služby Božie môžu dostať linkovým autobusom, ktorý pôjde ako zvyčajne v nedeľu. Na služby Božie pozývame aj veriacich nad 65 rokov. Veríme, že pri zodpovednom dodržaní všetkých hygienických opatrení bude naše stretnutie pre všetkých bezpečné.

Pri stretávaní máme dodržať nasledovné opatrenia:

  1. Vstup je možný len s tvárou prekrytou rúškom alebo iným podobným spôsobom.
  2. Pri vstupe, pri vychádzaní aj v samotnom chráme je potrebné dodržiavať dvojmetrový odstup medzi sebou. Preto aj sedenie v chráme bude možné len na vyznačených miestach.
  3. Pri vstupe do chrámu bude pripravená dezinfekcia rúk a rukavice.
  4. Na konci služieb Božích si zatiaľ ruky podávať nebudeme.
  5. Ak niekto bude chcieť, môže byť účastný na službách Božích na voľnom priestranstve pred kostolom, kde bude pripravené sedenie s potrebnými rozostupmi a kde je taktiež zabezpečené ozvučenie z kostola.

Pánovi, ktorý vypočúva naše modlitby, nech patrí naša chvála a vrúcna oslava. Veľmi sa na Vás teším!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *